1-YERİNDE TESLİMAT;

Dilerseniz, ihtiyaçlarınızı şirket merkezimizden ürünü kontrol ederek teslim alabilirsiniz. Mağazamızın güncel açık adresini iletişim bölümünde mevcuttur. İhtiyaç duymanız halinde mağazamızdaki teknik personelimiz toner kartuşu yazıcınıza takarak test çıktısı alabilir. Mağazamız hafta için 9:00-18:00, Cumartesi 9:00-15:00 saatleri arasında açıktır.

2-KURYE İLE TESLİMAT;

boldtoner.com olarak İstanbul Anadolu Yakasının bazı bölgelerinde, İstanbul Avrupa Yakasının hemen hemen tamamında ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz mevcuttur. Hızlı motorize ekibimizle siparişlerinizi ayağınıza getiriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde kurye personelimizden toner kartuşu yazıcınıza monte ederek test çıktısı almasını talep edebilirsiniz. Ücretsiz Kurye Hizmetimiz 1000TL ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Kurye Servis Bölgelerimiz ile ilgili detaylı bilgi için ana sayfa ’dan SERVİS BÖLGELERİMİZ bölümünü ziyaret edebilir ya da şirket merkezimizi arayarak sevkiyat birimiyle görüşebilirsiniz. Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan bölgelere Kargo ile hizmet vermekteyiz.

3-KARGO İLE TESLİMAT;

Kargo Şirketi:

Kargo ile taşıma işlemi yalnızca mağazamız tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Mağazamız taşıyıcı firma seçimini çeşitli kriterlere (fiyat, zamanında teslimat, geniş dağıtım ağı, …) göre yapmaktadır. Kargo firması ile yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır.

Kargo Ücretleri:

Ücretsiz taşıma mağazamız insiyatifindedir. Gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. 1000 TL üzerindeki siparişlerinizde taşıma ücreti mağazamız tarafından ödenmektedir. 1000 TL üzerindeki siparişleriniz için kargo yetkilisi sizden ücret talep ederse kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin.

İade ve değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti alıcı tarafından karşılanır. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri firmamız tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri:

Kargonun teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul’dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Firmamız merkezine uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir.

Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra 3 iş günü olan gönderim süresi işlemeye başlar. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Cuma günü oluşturulan siparişler salı akşamına kadar, cumartesi, pazar günü oluşturulan siparişler çarşamba akşamına kadar anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa info@www.boldtoner.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Kargo Güvenliği:

Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alınmalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargo Kontrolü:

Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.