Samsung MLT-R116 Muadil Drum Ünitesi

275,00 

BOLD Muadil Drum Ünitesi | Görüntüleme Tamburu

Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: MMLTR116-1 Kategoriler: ,

Samsung MLT-R116 Muadil Drum Ünitesi

Hızlı Servis

Samsung MLT-R116 Muadil Drum Ünitesi, orjinal druma eşdeğerde üretilmiş olup Samsung SL-M2675F, SL-M2675FN, SL-M2825ND, SL-M2835DW, SL-M2875FD, SL-M2885FW Lazer Yazıcılar ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen samsung MLT-R116 drum ünitesi (görüntüleme tamburu) ile kusursuz çıktılar alır, yazıcınızı güvende tutarsınız. Sıfır kutulu MLT-R116 drum ünitesi 2 yıl garantilidir.

Samsung MLT-R116 Drum Özellikleri;
Marka : SAMSUNG
Model: MLT-R116
Stok Kodu: MMLTR116
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 9000 Sayfa
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Drum
Garanti: 24ay

Samsung MLT-R116 Drum Ünitesi Hakkında

Samsung MLT-R116 Drum Ünitesi, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Samsung MLT-R116 Orijinal Drum ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Orjinal SAMSUNG drum ünitesi ile tek farkı fiyatı olan BOLD TONER güvenceli MLT-R116 drum ünitesi, yazıcınıza asla zarar vermez. Orijinal Drum Ünitesi yerine Muadil Drum Ünitesi kullanarak birkaç görüntüleme tamburu değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz. Orjinal drum fiyatları bütçenizi zorluyorsa, uygun fiyatlı MLT-R116 muadil drum ünitesi tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

BOLD TONER, muadil drum ünitesi ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan drum ünitesini İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal MLT-R116 drum ünitesini Samsung Lazer Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Eğer çıktıları beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Lazer yazıcılarda yazı ve şekilleri kâğıt üzerine aktaran silindir şeklindeki parçaya drum ünitesi (görüntüleme tamburu) denir. Drum genelde toner ile bütünleşik iken bazı yazıcılarda toner kartuşu ve drum ünitesi ayrı ayrı konumlandırılmıştır. Samsung SL-M2675F, SL-M2675FN, SL-M2825ND, SL-M2835DW, SL-M2875FD, SL-M2885FW Lazer Yazıcıların MLT-D116L toner kartuşu ve MLT-R116 drum ünitesi ayrı ayrı konumlandırılmıştır. Samsung MLT-D116L toner 3000 sayfa, samsung MLT-R116 drum ünitesi 9000 sayfa kapasitelidir. Yani, her üç toner değişiminden sonra drum ünitesi de değişecektir. Delta Toner, BOLD marka drum ünitelerinin tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen Sıfır Kutulu İthal MLT-R116 Drum Ünitesini güvenle kullanabilirsiniz.

Kaliteli ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmel olur. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için gayretle çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz MLT-R116 drum ünitesinin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın, hızlı servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun. Hem paranız zayi olmasın hem de işiniz yarım kalmasın.

Her elektronik parça gibi drum ünitesinin de belirli bir ömrü vardır. Samsung MLT-R116 drum ünitesinin baskı kapasitesi 9000 sayfa olup, birkaç toner değiştirdikten sonra görüntüleme tamburunun kullanım süresi de dolmuş olur. Drum ünitesi ömrü bitmeye yakın olunca, yazıcı drum hatası verir, yazıcıda ve bilgisayar ekranında “görüntüleme tamburu az” ya da “görüntüleme tamburunu değiştirin” uyarısı çıkar. Öte yandan, yazıcıdan alınan çıktılarda, kağıt üzerinde belirli aralıklarla lekeler, kusurlar oluşur. Drum ünitesin değiştirilince kağıt üzerinde oluşan lekeler, siliklikler yok olur ve kusursuz çıktılar alınır. Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu) hakkında daha detaylı bilgi için ‘drum ünitesi nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Samsung MLT-R116 Drum Ünitesi Yazıcıya Nasıl Takılır?

NOT: Sıfır İthal Samsung MLT-R116 Drum Ünitesi görüntüleme tamburunun üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Drum ünitesini samsung lazer yazıcıya takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalıdır. DİKKAT! Drum ünitesini saklarken nemden, ışıktan ve sıcaktan koruyunuz.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Drum Ünitesi