Oki ML-280 Muadil Şerit

115,00 

BOLD Muadil Şerit | Daha Fazla Baskı

Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: M01108002-2 Kategoriler: ,

Oki ML-280 Muadil Şerit

Hızlı Servis

Oki ML-280 Muadil Şerit. Orjinal şerite eşdeğerde üretilen oki 01108002 muadil şerit, Oki ML-280 Nokta Vuruşlu Yazıcı ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen oki ML-280 siyah muadil şerit ile kusursuz çıktılar alır, yazıcınızı güvende tutarsınız. Sıfır kutulu ML-280 muadil şerit iki yıl garantilidir.

Oki ML-280 Şerit Özellikleri;
Marka: OKI
Model: 01108002
Stok Kodu: M01108002
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 3 Milyon Karakter
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Şerit
Garanti: 24ay

Oki ML-280 Muadil Şerit Hakkında

Oki ML-280 Muadil Şerit, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Oki ML-280 Orijinal Şerit kartuş ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Orjinal OKI şerit ile tek farkı fiyatı olan BOLD TONER güvenceli ML-280 muadil şerit, yazıcınıza asla zarar vermez. Orjinal Şerit yerine Muadil Şerit kullanarak birkaç şerit değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz. Orjinal şerit fiyatları bütçenizi zorluyorsa, uygun fiyatlı ML-280 muadil şerit tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

BOLD TONER, muadil şerit ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan şeritleri İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal ML-280 muadil şeriti Oki Nokta Vuruşlu Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Eğer şeriti beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Delta Toner, BOLD marka muadil şeritlerin tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen A+ Premium Gold İthal Muadil Şeritler uluslararası test kuruluşları tarafından yapılan testler sonucunda ISO/IEC kalite ve çevre standartlarına uygunluğa hak kazanmıştır. Sıfır Kutulu İthal ML-280 Muadil Şeritleri güvenle tüketebilirsiniz.

Kaliteli ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmel olur. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için gayretle çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz oki ML-280 muadil şeritin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın, hızlı servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun. Hem paranız zayi olmasın hem de işiniz yarım kalmasın.

Oki ML-280 Muadil Şerit Yazıcıya Nasıl Takılır?

NOT: Sıfır İthal Oki ML-280 Muadil Şerit kartuşun üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Şeriti oki nokta vuruşlu yazıcıya takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve şeriti koruyan ŞEFFAF BANT çıkartılmalıdır. DİKKAT! Şerit değişimi yaparken yazıcının içindeki düz beyaz kabloya dokunmayınız. Şerit kartuşu saklarken nemden ve sıcaktan koruyunuz.

Şerit Koruma Aparatları

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Muadil Şerit