Oki B432dn Muadil Toner

435,00 

BOLD Muadil Toner | Tükenmez Toner

Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: M45807120-3 Kategoriler: ,

Oki B432dn Muadil Toner

Hızlı Servis

Oki B432dn Muadil Toner. Orjinal tonere eşdeğerde üretilen oki 45807120 muadil toner, Oki B432dn Lazer Yazıcı ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen oki B432dn siyah muadil toner kartuş ile kusursuz çıktılar alır, yazıcınızı güvende tutarsınız. Sıfır kutulu B432dn muadil toner iki yıl garantilidir.

Oki B432dn Toner Özellikleri;
Marka : OKI
Model: 45807120
Stok Kodu: M45807120
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 7000 Sayfa
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Toner
Garanti: 24ay

Oki B432dn Muadil Toner Hakkında

Oki B432dn Muadil Toner, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Oki B432dn Orijinal Toner kartuş ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Orjinal OKI toner ile tek farkı fiyatı olan BOLD TONER güvenceli B432dn muadil toner, yazıcınıza asla zarar vermez. Orjinal Toner yerine Muadil Toner kullanarak birkaç toner değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz. Orjinal toner fiyatları bütçenizi zorluyorsa, uygun fiyatlı B432dn muadil toner tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

BOLD TONER, muadil toner ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan tonerleri İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal B432dn muadil toneri Oki Lazer Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Eğer toneri beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Delta Toner, BOLD marka muadil tonerlerin tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen A+ Premium Gold İthal Muadil Tonerler uluslararası test kuruluşları tarafından yapılan testler sonucunda ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygunluğa hak kazanmıştır. Sıfır Kutulu İthal B432dn Muadil Tonerleri güvenle tüketebilirsiniz.

Kaliteli ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmel olur. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için gayretle çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz B432dn muadil tonerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın, hızlı servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun. Hem paranız zayi olmasın hem de işiniz yarım kalmasın.

Oki B432dn Muadil Toner Yazıcıya Nasıl Takılır?

NOT: Sıfır İthal B432dn Muadil Toner kartuşun üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Toneri oki lazer yazıcıya takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalı, eğer varsa toner haznesini kapatan SEAL mutlaka sonuna kadar çekilmelidir. Muadil Toner hafifçe tık tık yere vurulup sağa sola sallanarak toner kartuşun içerisindeki toner tozu haznede homojen hale getirildikten sonra yazıcıya takılmalıdır. DİKKAT! Toner kartuşu saklarken nemden ve sıcaktan koruyunuz.

Toner Koruma Aparatları

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Muadil Toner