2004 yılından beri bilişim sektöründe sarf malzemeleri ithalatı, ihracatı ve perakende satışı yapan firmamız, sektöre kazandırdığı Delta Toner Sarf Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. ile evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız inkjet, lazer, nokta vuruşlu yazıcı ve fotokopi makinalarının tüketim ürünleri toner, kartuş ve şeritlerin tedarikçiliğini yapmaktadır.

A+ Premium Gold DELTATONER ve BOLD tükenmez tonerlerin Türkiye distribütörü olan firmamız, dinamik yapısı ve uzman kadrosu ile teknolojik gelişmeleri aktif takip ediyor, güncel geniş ürün yelpazesi ile tüketici taleplerini birebir sağlayan ekonomik çözümler sunuyor.

Tüketicileri muadil toner hakkında bilgilendirme amaçlı konumlandırdığımız boldtoner.com sitemiz; muadil toner kartuş nedir, muadil toner mi, orijinal toner mi yoksa toner dolumu mu, muadil toner kartuş çeşitleri ve fiyatları, muadil toner kartuş yazıcıya zarar verir mi, muadil toner kartuş yazıcıya nasıl takılır, hangi yazıcı daha verimlidir vb. sorulara yanıt vererek tüketicileri doğru bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin her yerine kargo ile hizmet veren Delta Toner, İstanbul il sınırlarından gelen siparişleri Hızlı Ücretsiz Kurye Servisi ile aynı gün adrese teslim etmektedir. Muadil toner ihtiyaçlarınız için her zaman bizi arayabilirsiniz…

  • Güler yüzlü hizmet
  • Aynı gün hızlı teslimat
  • %101 müşteri memnuniyeti