Brother MFC-L2771DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Brother MFC-L2771DW Yazıcı | Siyah Beyaz Lazer Yazıcı

Muadil Toner Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

siyah-muadil-toner drum-unitesi 

Stok kodu: LYB-MFCL2771DW Kategoriler: , ,

Brother MFC-L2771DW Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Yazıcı Tavsiye

Brother MFC-L2771DW Yazıcı, fotokopi ve tarayıcı özelliği olan çok fonksiyonlu lazer yazıcıdır. Bu yazıcı ile sadece ve sadece siyah/beyaz çıktılar alınabilir. Hem ev hemde ofis kullanıcıları için üretilen, hafif, hızlı, şık tasarımlı Brother MFC-L2771DW Lazer Yazıcı Fiyatı oldukça uygundur. Brother MFC-L2771DW Yazıcının toner kodu TN-2456 olup baskı kapasitesi 3000 sayfadır.

Brother MFC-L2771DW Yazıcı Özellikleri;
Marka : BROTHER
Model: MFC-L2771DW
Baskı Teknolojisi: Lazer Yazıcı
Baskı Türü: Siyah Beyaz
Yazıcı İşlevi: Çok Fonksiyonlu
Fax Özelliği: Var
Fotokopi Özelliği: Var
Tarayıcı Özelliği: Var
LPT Bağlantısı: Yok
USB Bağlantısı: Var
LAN Bağlantısı: Var
Wi-Fi Özelliği: Var
Kağıt Boyutu: A4
Çift Yönlü Baskı: Otomatik
Baskı Hızı: Dakikada 34 sayfa
Önerilen Baskı Sayısı: Aylık 2500 sayfa
Toner Kodu: TN-2456
Toner Kapasitesi: 3000 sayfa

Brother MFC-L2771DW Lazer Yazıcı Hakkında

Brother MFC-L2771DW Lazer Yazıcı hakkında genel bilgiler ve teknik özellikler yukarıda verilmiştir. Daha detaylı bilgi için üretici firma BROTHER ‘nin ilgili sayfasını ziyaret edebilir, buradan güncel Brother MFC-L2771DW Driver (sürücü) indirerek kurulum yapabilirsiniz. Brother, hizmeti iyi, servis ağı geniş bir üreticidir. Taahhüt süresince eğer gerekli olursa, brother MFC-L2771DW yazıcı arızaları brother yetkili servisleri tarafından garanti kapsamında hızla giderilecektir. Garanti süresi biten yazıcılarınızın sorunlarının çözümü için dilerseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ev ya da işyerine Lazer Yazıcı satın alırken, muhakkak almaya karar verdiğimiz yazıcının teknik özelliklerini inceler, üretici markanın servis ağını kontrol eder ve o yazıcının fiyatına bakarız. Pek tabii olarak uygun fiyatlı yazıcı bizi cezbeder. Ancak, en az yazıcı fiyatı kadar hatta ondan daha önemli olan o yazıcının sarf tüketim malzemeleri toner kartuş fiyatı ile görüntü tamburu drum ünitesi fiyatıdır. Zira, yazıcı alırken bir kere ödeme yaparız fakat, toner ve drum her bittiğinde tekrar tekrar cebimizden para çıkar.

Brother MFC-L2771DW Yazıcının Toneri ve Drum Ünitesi Nasıl Değiştirilir?

Brother MFC-L2771DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcının toner kartuşu (TN-2456) ve görüntü tamburu drum ünitesi (DR-2406) bittiğinde ya yenisi ile değiştirilir ya da yenilenir. Brother TN-2456 toner 3000 sayfa, brother DR-2406 drum ünitesi 12000 sayfa kapasitelidir. Yani, her dört toner değişiminden sonra drum ünitesi de değişecektir. Hem TN-2456 toner hem de DR-2406 görüntü tamburu çipsizdir. Çip (chip) hakkında daha detaylı bilgi için ‘toner çipi nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Brother MFC-L2771DW Lazer Yazıcının toneri TN-2456 bittiğinde üç şekilde yenilenebilir. Ya orjinal toner satın alınır ya muadil toner tercih edilir ya da toner dolumu yaptırılabilir. Fotoğraf baskı yada aydınger çıktı alınıyorsa muhakkak orjinal toner alınması önerimizdir. Diğer çıktılar için kaliteli bir brother TN-2456 muadil toner aynı orjinal toner gibi işinizi görecektir. Muadil toner hakkında daha detaylı bilgi için ‘muadil toner nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Öte yandan, brother MFC-L2771DW lazer yazıcının toneri brother TN-2456 tonerin dolumu da yapılabilmektedir. Toner dolumu yaptırarak hem doğayı korur hem de giderlerimizi düşürerek ciddi tasarruf elde ederiz. Ancak, TN-2456 çok hassas bir toner kartuştur. Dolayısıyla, bu tonerin dolumu, muhakkak uzman ekip tarafından, profesyonel teçhizatla yapılmalıdır. Aksi halde toner ve yazıcı zarar görebilir ve istenmeyen neticeler doğar. Bu arada, brother MFC-L2771DW lazer yazıcının görüntü tamburu DR-2406 drum ünitesinin ömrü bittiğinde, tıpkı toner de olduğu gibi ya orjinal drum ünitesi ya da muadil drum ünitesi satın alınarak yenisi ile değiştirilebilir veya da mevcut drum ünitesine yenileme işlemi yaptırılırak kullanıma devam edilebilir. Drum ünitesi hakkında daha detaylı bilgi için ‘drum ünitesi nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi Yazıcıyı Almalıyım?

Brother MFC-L2771DW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı ile ilgili öz bilgiler aktardık. Umarız faydalı olmuşuzdur. Yeni bir yazıcı satın alırken, yazıcı fiyatını toner fiyatı ve drum fiyatı ile oranlayıp çıktı maliyetlerinizi hesaplayarak verimlilik analizi yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘hangi yazıcıyı almalıyım‘ başlıklı yazımızı inceleyebilir ya da dilediğiniz zaman ücretsiz danışma hattımızdan bizi arayarak ilgili departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Muadil Toner