Brother HL-1211W Muadil Drum Ünitesi

400,00 

BOLD Muadil Drum Ünitesi | Görüntüleme Tamburu

Sipariş Hattı: 0(212) 358 2 358 pbx

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: MDR1040-3 Kategoriler: ,

Brother HL-1211W Muadil Drum Ünitesi

Hızlı Servis

Brother HL-1211W Muadil Drum Ünitesi. Orjinal drum ünitesine eşdeğerde üretilen brother DR-1040 drum ünitesi Brother HL-1211W Lazer Yazıcı ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen brother HL-1211W muadil drum ünitesi (görüntüleme tamburu) ile kusursuz çıktılar alır, yazıcınızı güvende tutarsınız. Sıfır kutulu HL-1211W muadil drum ünitesi 2 yıl garantilidir.

Brother HL-1211W Drum Özellikleri;
Marka : BROTHER
Model: DR-1040
Stok Kodu: MDR1040
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 10000 Sayfa
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Drum
Garanti: 24ay

Brother HL-1211W Drum Ünitesi Hakkında

Brother HL-1211W Drum Ünitesi, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Brother HL-1211W Orijinal Drum ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Orjinal BROTHER drum ünitesi ile tek farkı fiyatı olan BOLD TONER güvenceli HL-1211W drum ünitesi, yazıcınıza asla zarar vermez. Orijinal Drum Ünitesi yerine Muadil Drum Ünitesi kullanarak birkaç görüntüleme tamburu değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz. Orjinal drum fiyatları bütçenizi zorluyorsa, uygun fiyatlı HL-1211W muadil drum ünitesi tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

BOLD TONER, muadil drum ünitesi ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan drum ünitesini İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal HL-1211W drum ünitesini Brother Lazer Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Eğer çıktıları beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Lazer yazıcılarda yazı ve şekilleri kâğıt üzerine aktaran silindir şeklindeki parçaya drum ünitesi (görüntüleme tamburu) denir. Drum genelde toner ile bütünleşik iken bazı yazıcılarda toner kartuşu ve drum ünitesi ayrı ayrı konumlandırılmıştır. Brother HL-1211W Lazer Yazıcının TN-1040 toner kartuşu ve DR-1040 drum ünitesi ayrı ayrı konumlandırılmıştır. Brother TN-1040 toner 1000 sayfa, brother DR-1040 drum ünitesi 10000 sayfa kapasitelidir. Yani, her on toner değişiminden sonra drum ünitesi de değişecektir. Delta Toner, BOLD marka drum ünitelerinin tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen Sıfır Kutulu İthal DR-1040 Drum Ünitesini güvenle kullanabilirsiniz.

Kaliteli ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmel olur. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için gayretle çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz HL-1211W drum ünitesinin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın, hızlı servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun. Hem paranız zayi olmasın hem de işiniz yarım kalmasın.

Her elektronik parça gibi drum ünitesinin de belirli bir ömrü vardır. Brother DR-1040 drum ünitesinin baskı kapasitesi 10000 sayfa olup, birkaç toner değiştirdikten sonra görüntüleme tamburunun kullanım süresi de dolmuş olur. Drum ünitesi ömrü bitmeye yakın olunca, brother HL-1211W lazer yazıcı drum hatası verir, yazıcıda ve bilgisayar ekranında “görüntüleme tamburu az” ya da “görüntüleme tamburunu değiştirin” uyarısı çıkar. Öte yandan, yazıcıdan alınan çıktılarda, kağıt üzerinde belirli aralıklarla lekeler, kusurlar oluşur. Drum ünitesin değiştirilince kağıt üzerinde oluşan lekeler, siliklikler yok olur ve kusursuz çıktılar alınır. Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu) hakkında daha detaylı bilgi için ‘drum ünitesi nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Brother HL-1211W Drum Ünitesi Yazıcıya Nasıl Takılır?

NOT: Sıfır İthal Brother HL-1211W Drum Ünitesi görüntüle tamburunun üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Drum ünitesini brother lazer yazıcıya takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalıdır. DİKKAT! Drum ünitesini saklarken nemden, ışıktan ve sıcaktan koruyunuz.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Drum Ünitesi